Hakkımızda

scale2Demir Hukuk& Danışmanlık Bürosu Av. Okan Demir tarafından Ankara’ da kurulmuş ve müvekkillerine danışmanlık ve hukukun birçok alanında hizmet sunmaktadır. Başta ceza avukatı, boşanma avukatı  olmak üzere birçok hukuki alanda çalışmaktadır.

Çalışma prensibi öncelikle müvekkillerin hukuki talep ve ihtiyaçlarını, avukatlık mesleğinin onuruna yakışır şekilde özenle karşılayabilmektir. Gizlilik ilkelerine ve meslek kurallarına bağlı kalınarak, davalar titizlik içerisinde sürdürülmektedir.

Hukuk büromuz verdiği bu hizmetleri müvekkil ve müşterimize uygun ücretlerle sunabilmektedirler.

Büromuzun Meslek İlkeleri

Avukat, mesleğini ifa ederken müvekkilini temsil etmesi ve danışmanlık hizmeti faaliyetlerini sürdürebilmesi için devletten ve diğer kamu tüzel kişilerinden bağımsız olmalı ve mesleğini hiçbir baskı altında olmadan yapmalıdır.

Avukat, müvekkilinin başkalarına açıklayamayacağı bilgi ve belgileri saklı tutmakla, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşmamakla yükümlüdür.Gizlilikten emin olunmadıkça güvenden de bahsedilemez.

Hukuk büromuz, dava ve hukuki danışmanlık hizmetinin her aşamasında müvekkilleri bilgilendirmekte, olası sonuçlarını aktarmaktadır. Kuşkusuz bilgi alışverişi vekil-müvekkil arasındaki güven ilişkisini güçlendiren en önemli bağdır.

Talebinizi GönderinYardım talep ettiğiniz konuyu kısaca anlatın

Talep Gönder

Araştırma-İncelemeTalebiniz hakkında inceleme yapacağız

Daha Fazla Bilgi

Mahkeme- SavunmaEn iyi şekilde savunmanlığınızı yapacağız

Daha Fazla Bilgi

Çalışma Alanlarımız

Ceza Avukatı

Hukuk Büromuz Ceza Avukatlığının hemen hemen tüm alanlarında hizmet vermektedir. Özellikle Ağır ceza avukatlığı alanında hizmet sunmaktayız.

Boşanma Avukatı

Boşanma davaları konusunda sunduğumuz hizmetler:

Çekişmeli boşanma davası açılması,

Anlaşmalı boşanma davası açılması,

Boşanma davalarında davalı vekilliği

İş Hukuku Avukatı

Kıdem tazminatı, İhbar tazminatı, Fazla çalışma ücreti, diğer işçi haklarına ilişkin davalar ile işveren vekilliği yapmaktayız.

İdare Hukuku Avukatı

İdare mahkemelerinde açılacak iptal ve tam yargı davaları ile OHAL Komisyonu kararlarının iptali ile diğer başvuru yollarına ilişkin işlemleri yapmaktayız.

İcra Avukatı

  • İcra takibi başlatılması ve takibi
  • Haciz işlemleri
  • Borca ve takibe itiraz işlemlerinin yapılması
  • İflas hukuku işlemleri
  • İflasın ertelenmesi davalarının açılması

Tazminat Avukatı

İş kazası nedeniyle tazminat avukatı, trafik kazası nedeniyle tazminat avukatı, Trafik sigortasına başvurma, haksız fiilden kaynaklanan tazminat avukatlığı yapmaktayız.

Talebinizi WhatsApp' tan Gönderin

Yardım talep ettiğiniz hukuki konuyu mesaj yoluyla tarafımıza iletebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Talebinizi Gönderin

İsminiz (gerekli)

Mail Adresiniz (gerekli)

Konu

Mesajınız

Sosyal Ağlarda Biz